Szukamdziewczynlandia

Słoik pełen pomysłów


#1 2012-03-30 17:29:13

 Ajihad

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 9
Punktów :   

Apel

Obywatele!

Tak, to mój apel do Was. Nie jest nas dużo, ale dużo być nie musi. Nie aspirujemy do roli wielkiej społeczności. Nie od razu jednak Rzym zbudowano.
Dlatego zwracam się do Was z kilkoma prośbami. Pierwsza z nich jest dość prosta. Rejestrujcie się na forum i korzystajcie z niego. Co mam na myśli? Wpiszcie się w tym temacie, że jesteście z nami. Dzięki temu zorientujemy się w liczbie osób odwiedzających pokój regularnie oraz chętnych graczy.
Po drugie. Korzystajcie z forum. Szukamdziewczynlandia ma jedną wspaniałą cechę. Powstaje na bieżąco. Każdy z Was może zgłaszać w danym wątku odpowiednie propozycje co do zmian bądź Tworzyć nowe tematy. Śmiało! Twórzcie miasta, npców, historię i geografię wielkiego słoja! Religie bądź obyczaje, wszystko na Was czeka. Tyczy się to zarówno forum jak i gry w pokoju. Jeżeli Twój pomysł ma jakieś podstawy, a więc dobrze wpisuje się w wykreowany dotychczas świat - z pewnością zostanie zaakceptowany przez resztę. Może pomyślimy o jakiś nagrodach, hm.

To właściwie tyle. Mamy szansę stworzyć coś fajnego, dajemy Wam platformę i możliwości. Łapki w górę, lubcie nas!

Offline

 

#2 2012-03-30 20:07:08

 Josek

Moderator

33743146
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Apel

Whoa yea !

Tak tak "I like it !" trzeba jeszcze zalajkować na fejsie i będzie full kozak.
Wiesz przyjacielu że bym Cię nie opuścił, poza tym nomen omen w jakimś małym stopniu byłem motywatorem do działania... chyba?
Dopsz. Myślę że to na tyle na obecną chwilę, zobaczymy co się stanie. Na dniach postaram się coś stworzyć od siebie co by nie było to dzieło jednej osoby bo to tak... trochę głupio, nie obiecuję również Bóg wie czego bo mimo iż Ty twierdzisz że piszesz "do dupy" to ja piszę gorzej ;x
Co do nagród, chętnie również swoją cegiełkę do tego dorzucę jeśli rzucisz błyskotliwym pomysłem, co do owych, niebawem również będę pewnie bawił się w niespełnionego rysownika i pomyślę nad mapą ale to nie jest przecież tak ważne, przynajmniej na ten obecny... tu i teraz moment.
Okej ! Koniec lania wody ! Zachęcam wszystkich zajebistych i zarejestrowanych do wpisania się tutaj no i oczywiście do gry !

Wytęż wyobraźnię !

Josek

Offline

 

#3 2012-03-31 20:16:28

Tęcza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Apel

LUBIE TO :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maxiv.pun.pl www.altanka.pun.pl www.frags-fighter.pun.pl www.wolf-destiny.pun.pl www.bbmtm.pun.pl